دوشنبه ۰۱ شهريور ۱۳۹۵ ۲۳:۴۶ ۱۴۱۶۵ مرتبه
درباره ما

شرکت مهندسي صارع شمال در سال 1380 تاسيس گرديده و فعالیت های خود را در بخش های مهندسی با در دست گرفتن پروژه های نه چندان بزرگ آغاز نمود و با سير تدريجي افزايش توانمندي ها و استعداد هاي ايجاد شده ، این شرکت توانست در صنعت و عمران کشور خاصه در زمينه ارتباطات جايگاه خوبي را از آن خود نماید. گردش مالي اين شرکت از مبلغ يک و نيم ميليارد ريال در سالهاي اوليه به بيش از 700 ميليارد ريال در سالهاي اخير رسيده است.

در حال حاضر صارع شمال با برخورداري از 200 نفر پرسنل و بيش از 50 پيمانکار و تعداد زیادی منابع خرید داخلی و خارجی، ظرفيت اجرايي بسيار خوبي را در نقاط مختلف کشور فراهم نموده است.

دامنه فعالیت :

فعالیت های صارع شمال شامل طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی، اجرا و نگهداری پروژه های مختلف در زمینه های ساختمان، ارتباطات و نیرو می باشد . خدمات بازرگانی نیز حسب نوع کارها و نیازهای مشتریان در زمره فعالیتهای شرکت می باشد. این فعالیت های بازار هدف و پروژه های جداگانه ای را در بخش های خصوصی و دولتی دارند.

شرکت مهندسی صارع شمال توانسته است گواهی رتبه بندی و صلاحیت پیمانکاری از معاونت برنامه ریزی استان را در رشته های زیر کسب نماید:

  • ارتباطات 
  • نیرو 
  • تاسیسات و تجهیزات
  • انفورماتیک 
  • ابنیه

چشم انداز فعالیت های شرکت صارع شمال :

شركت صارع شمال با هدف مشتری محوري تلاش دارد در توسعه ملي و سازندگی کشور نقش بسزایی را ايفا نمايد ، در اين راستا سير تكاملي خود را از یک بنگاه اقتصادی کوچک گذرانده و به همت مدیران و پرسنل توانمندش به یک شرکت مطرح در کشور رسيده است . این شرکت در تلاش است با تقويت نيروي انساني و افزایش ظرفیت های اجرایی خود از طریق برون سپاری فعالیت های خرد، گام های بلندی را بردارد . به موازات فعالیت های اجرایی، شرکت صارع شمال فعاليتهاي اقتصادي و بازرگانی در زمینه صادرات و واردات تجهیزات الکترونیک، مخابرات و سیستم های مرتبط با بهره وری انرژی و تجهیزات پزشکی را در دست دارد.

چشم انداز و افق بلند مدت شرکت مهندسی صارع شمال، سازمانی علمی، منعطف، پويا و قدرتمند در سطح يك پیمانکار GC و EPC می باشد . در این چشم انداز ضمن افزایش ظرفيت هاي مهندسي، مجموعه از قدرت و تأمين مالي و سرمايه گذاري مناسبی برخوردار بوده، بطوریکه هرگونه همکاری با این مجموعه، اثری ماندگار و سابقه اي ارزشمند خواهد بود . توجه به چابکی مجموعه و افزایش چشم گیر ظرفیت ها از طریق افزایش منابع و ظرفیت های جدید مالی و همچنین سرآمدی در عرصه های علمی و نوآوری ها از برنامه های ویژه مدیریت می باشد.

 

 

 

خط مشی کیفیت شرکت مهندسی صارع شمال با هدف کارآفرینی و ایجاد مجموعه ای خلاق و نوآور در سال 1380 تاسیس شد.خط مشــي اين شرکت مبتنی بر ادارة شرکت بر مبنای شایسته سالاری جهت بکارگیری توانمندیهای شرکت و ارائه خدمات با کیفیت و در نهایت ارائه خدمات قابل اعتماد با بهبود شاخص‌های عملکردی به کارفرمایان محترم می‌باشد .

لذا مدیریت شرکت برآن است تا با ملتزم نمودن خود به رعایت استاندارهای ملی و بین المللی و با بکارگیری سیستمهای مدیریت کیفیت و ایمنی و بهداشت محیط ISO9001 OHSAS18001,، ضمن بهبود فرآیندهای خود ، اهداف ذیل را محقق سازد

  • توسعه خدمات و بالا بردن امكانات و توانمندي ها و صدور خدمات برون مرزي.
  • بهبود زیرساختهای مناسب و استفاده بهینه از تجهیزات جهت ارتقاء کیفیت خدمات .
  • بالابردن انگیزه کارکنان و افزایش سطح دانش فني و توانایی .
  •  كاهش اتلاف و افزايش بهره وري عوامل انساني و منابع نرم افزاري و سخت افزاري .
  • تأکید بر مشارکت کارکنان و تمرکز زدایی جهت بهبود مستمر سیستم .

دراين راستا بستر سازي مناسب در سازمان جهت درک نیازها و انتظارات فعلی و آتی کارفرمایان محترم و برآورده ساختن آنها از طریق ارائه خدمات با کیفیت و بالا بردن سرعت ودقت آنها، از جمله نيازهاي دستيابي به اهداف فوق بوده و مستلزم یک دیدگاه سازمان‌ یافته می باشد که باید استقرار سیستمهای مدیریت وسیله افزایش کارایی سازمان را فراهم نماید .

لذا مدیریت شرکت متعهد می‌گردد ضمن بهره‌مندی از مشارکت کلیه کارکنان در امر بهبود کیفیت فرآیندها ، بیانیه خط مشی شرکت را در سراسر سازمان انتشار داده و بازنگری لازم را از نقطه نظر اجرایی در جلسات بازنگری مدیریت بعمل می آورد.

مدیرعامل

 

خط مشي سلامت ، ایمنی و محیط

در راستای فعالیت های خود به عنوان پیمانکار عمومی ، صارع شمال علاوه بر رعایت الزامات سیستم مدیریت کیفیت شرکت ، تمامي سطوح سازمان هاي خود و تمامي پیمانکاران كه با صارع همکاری دارند را ملزم مي داند كه خط مشي هاي زير را دنبال كنند:

اطمینان از سلامت شغلي و ایمنی کارکنان شرکت و تمام کسانی که تحت کنترل سازمان ما هستند.

جلوگیری از آسیب به شرکت و دارایی سهامداران

کنترل عوامل کلیدی و نقش تاثیر بسزاي آن در محیط

بر اساس اهداف خط مشي فوق ، مدیران ارشد و دیگر مدیران در تمامي سطوح سازمان موظف به :

پيروي از الزامات قانوني قابل اجراي بومي،ملي و بين المللي كه مرتبط با سلامت،ايمني و محيط شغلي است.

پيروي از الزامات قانوني مطرح شده توسط ساير سهامداران (شامل مشتریان)كه با خطرات سلامت ، امنيت ومحيط مرتبط است .

در ذيل اهداف خط مشي سلامت،امنيت و محيط بيان شده است كه مديريت كاملا متعهد به انجام آن مي باشد ،به علاوه ،تمامي اهداف پايه گذاري شده در تمامي سطوح سازمان طبق اين اهداف استراتژيك تعيين و بررسي مي شوند:

تنظيم ،اجرا و به روز رسانی سلامت ، امنيت و سیستم مدیریت محیطی و الزامات آن ، با استفاده از مدلهاي معتبر مناسب.

آموزش به كارمندان شركت و ديگر افراد تحت نظارت مديريت در تمامي سطوح سازمان با ديد ايمن سازي و مشاركت موثر و فعال آنها در پياده سازي الزامات امنيت، سلامت و سيستم مديريت محيطي

استخدام و حفظ نیروی متعهد ،توانمند و افزايش توانایی آنها

تشخيص خطرات سلامت ،امنيت و محيط ، ارزيابي خطرات ، تعريف و پياده سازي اقدامات پيشگيرانه مناسب براي جلوگيري از حوادث و سوانح (از جمله سوانح مربوط به كار در ارتفاعات ، كار در فضاهاي محصور و سوانح ناشي از عملكرد وسايل ماشين هاي محرك، تجهيزات مكانيزه و غيره )

ثبت و مطالعه تمامي حوادث و سوانح به منظور کنترل عوامل موثر وانجام اقدامات لازم برای جلوگیری از تكرار مجدد

سنجيدن عملکرد و نظارت بر اجرای الزامات سلامت ، امنيت و سیستم مدیریت محیطی توسط کارکنان و پروژه ها

شرکت مهندسی صارع شمال